+90 (366) 313 25 44
Ahşap Kaplamalı Kapılar Lake Kapılar PVC Kapılar Melamin Kapılar Amerikan Kapılar MDF Kapı Laminat Kapılar Mutfak Dolabı Portmanto Banyo Dolabı
Ana Sayfa Kurumsal Ürünlerimiz Haberler İletişim

Kurumsal

 

Kalite anlayışımız; “müşteri velinimetimizdir” prensibi doğrultusunda birçok güzel eserlerin yanı sıra kalıcı dostluklara da imza atmaktır.

 

İşletmemiz temeli ağaç ve orman endüstrisine dayalı; ahşap doğrama ve pres kapı ile amerikan kaplamalı kapıları günümüz teknolojisi ile hizmetinize sunmaktadır. Ödemede kolaylık, gününde teslim, satışla bitmeyen dostluk ve müşteri memnuniyeti benimsediğimiz ilkelerimizdir.

 

 

İtina ve özenle hazırlamış olduğumuz ahşap ve doğrama kapılarımızı tüm toplu konut ve özel inşaatların ihtiyacını karşılamak üzere söz verilen günde en uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

 

Pres kapılarımız vernik tutmaya müsait olup 4 mm kaliteli kontrplaklarla kaplanmaktadır. İç dolgu malzemeleri 25 mm yonga levhadan, seren başlık kısımları isteğe göre kayın, çam ve köknar’dan yapılabilmektedir.

 

Kapılarımızın alt kısımlarından 8 cm’ye kadar kısaltmak mümkündür. Sunmuş olduğumuz modellerin dışında istenilen ölçü ve özellikte arzu edilen kaplama cinsinden kapı kanadı ve kasa imalatı yapılmakta olup kenarları masiflenebilmektedir.

 

 – Temel Ahşap Genel Müdürü