Hakkımızda
Ana Sayfa Hakkımızda
TEMEL AHŞAP OLARAK

Evlerinizin her köşesine
çekici ve eşsiz bir görünüm katıyoruz.

Küçük evlerden lüks dairelere uzanan ürün yelpazesi

Ev ve ofis dekorasyonu için önemli unsurları arasında kapı modelleri önemli bir yer tutar. Renk, desen ve üretim malzemesi seçeneklerinin zengin olduğu Temel Ahşap müşterilerine birbirinden farklı kapı seçenekleri sunmaktadır.

Geçmişten günümüze uzanan tecrübe ve uzmanlık

50 yılı aşkın sektör tecrübesi, uzman kadrosu ve modern donanımları ile deneyim ve birikimimizi bugünkü üretim gücümüzle birleştirdik.

Yenilikçi tasarım anlayışlarıyla eşzamanlı üretim stratejisi

Günümüzde hızlı değişime uğrayan dekorasyon algısına ayak uyduran, mimarların özgür tasarım oluşturma fikrine kolaylıkla ayak uydurmasına olanak sağlayarak yeni nesil ürün kültürünün gerekliliklerine bir bütün olarak yanıt veriyoruz.

Kalite anlayışımız; “müşteri velinimetimizdir” prensibi doğrultusunda birçok güzel eserlerin yanı sıra kalıcı dostluklara da imza atmaktır.

İşletmemiz temeli ağaç ve orman endüstrisine dayalı; ahşap doğrama ve pres kapı ile amerikan kaplamalı kapıları günümüz teknolojisi ile hizmetinize sunmaktadır. Ödemede kolaylık, gününde teslim, satışla bitmeyen dostluk ve müşteri memnuniyeti benimsediğimiz ilkelerimizdir.

İtina ve özenle hazırlamış olduğumuz ahşap ve doğrama kapılarımızı tüm toplu konut ve özel inşaatların ihtiyacını karşılamak üzere söz verilen günde en uygun fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Pres kapılarımız vernik tutmaya müsait olup 4 mm kaliteli kontrplaklarla kaplanmaktadır. İç dolgu malzemeleri 25 mm yonga levhadan, seren başlık kısımları isteğe göre kayın, çam ve köknar’dan yapılabilmektedir.

Kapılarımızın alt kısımlarından 8 cm’ye kadar kısaltmak mümkündür. Sunmuş olduğumuz modellerin dışında istenilen ölçü ve özellikte arzu edilen kaplama cinsinden kapı kanadı ve kasa imalatı yapılmakta olup kenarları masiflenebilmektedir.

 – Temel Ahşap Genel Müdürü

Projenizde birlikte çalışalım.

Temel Ahşap , inşaat projeniz için vizyonunuzu tamamlamak üzere size özel bir yaklaşım sunarak esnek ödeme planları, mimari tasarımlar için üretimler ve iç tasarım hizmeti sunar. Hizmetlerimiz için bizi arayın.

Bize Ulaşın
ÜRÜNLERİMİZ

Geniş bir tasarım & mimari
proje yelpazesini ele alıyoruz

Bir kapı seçimi, mimari projeniz hakkında fikir verir, meydan okuyan ve heyecanlandıran projeler için tercihiniz Temel Ahşap

Sorularınız için arayın +90 (366) 313 25 44